Svět něžného pohlaví pohledem do kabelky


Nejspíš neznám ani jednu ženu, která by vlastnila pouze jeden oblíbený kousek. Ve skříni nám jich visí většinou hned několik. Přitom kdybychom se drželi jenom účelu, nekupovali bychom si jich asi tolik.
Naši muži to nejspíš nikdy nepochopí. V jejich vesmíru stačí vlastnit jenom brašnu do práce a jsou zcela spokojení. Možná pak ještě něco na sportovní vybavení, ale většinou to zastane jediná sportovní taška nebo batoh. Možná to sama znáte od svého manžela. Pro ně je spíše důležitější dobré jídlo a pití.
Ženský svět je prostě barevnější. Potřebujeme kabelku, která skvěle ladí s našimi lodičkami, kabátkem nebo polobotkami. Neexistuje příležitost, pro kterou bychom si nedokázali pořídit novou.

květinová taška

Někdy nás stojí jenom pár stovek, u jiných se šplhá částka do závratných výšin. Záleží vždy na našem vkusu a preferencích. Můžete být pyšnou majitelkou kožené nebo koženkové, síťované, plastové nebo i látkové kabelky. Výrobci se nebojí jakéhokoli materiálu. Všechno co vymyslí, má totiž svého zaručeného kupce. Neplatí to však stejně jako u bot, že cena by byla přímo úměrná kvalitě. Přesto existují ženy, které se snaží našetřit na velmi drahou značkovou kabelku, kterou prostě musí mít.

Proč si nenechat všechny
I když si kupujeme stále nové miláčky, těch starých se prostě nějak nedokážeme zbavit. Vytvořily jsme si na ně totiž natolik silnou citovou vazbu, kterou nejde jen tak přetrhnout. Tak strašný konec si podle nás žádná nezaslouží. Když už není zbytí, položíme je něžně u kontejneru na odpad, kde jak doufáme, najdou novou majitelku, která si je bude hýčkat. Anebo si je ponecháváme s tím, že se brzy vrátí do módy. Dokonce doma schováváme i takové poklady, které už nosila naše babička. A takový vintage styl se opakovaně vrací.

barevné kabelky
 
Kolik kousků je ještě normální vlastnit
Podle průzkumů mezi námi děvčaty deset nepředstavuje žádné velké množství. Ale najdou se mezi námi i takové, které jich vlastní více jak třicet a to už je úctyhodný počet, nemyslíte?
Obecně tvrdíme, že:
·        jsou absolutně nadčasové
·        brzy se zase právě ten náš typ začne nosit
·        byl to dárek
·        stála moc peněz nebo jsme na ni dlouho šetřily
Našli bychom určitě i 50 dalších důvodů, proč si je ponechat.